AUTOMOBILIŲ APKLIJAVIMAS

Viena iš efektyviausių reklamos priemonių, kurios nereikia derinti su savivaldybe ir kuri atkreipia aplinkinių dėmesį, kad ir kur važiuotumėte, yra transporto apklijavimas. Transportą galime apipavidalinti pagal Jūsų norus nuo visiško transporto padengimo reklama iki pagrindinių kontaktinių duomenų užklijavimo.

Pilnas apklijavimas

Visiškai apklijuodami automobilį reklama jūs pasieksite savo tikslinę rinką. Gerai paruoštas maketas ir teisingai sudėliota informacija ne tik atkreips aplinkinių dėmesį, bet ir kurs teigiamą įmonės įvaizdį. Pilnai automobiliui apklijuoti naudojame tik aukštos kokybės spausdintą plėvelę su laminatu arba premium klasės vienspalves plėveles.

Dalinis automobilio apklijavimas

Kaip ir kiekvienu atveju, maketas yra ypač svarbus, todėl ir dalinai apklijuotas automobilis gali puikiai reklamuoti Jūsų įmonę ar produktą. Dalinai apklijuojant automobilį siūlome naudoti aukštos kokybės spausdintą plėvelę su laminatu arba premium klasės vienspalves plėveles.

Kontaktų užklijavimas ant automobilio

Kontaktų užklijavimas ant automobilio naudingas tiems, kas nori paženklinti įmonės transportą, pozicionuoti prekinį ženklą, neagresyviai reklamuoti savo prekes ar paslaugas. Tai viena pigiausių reklamos formų.