LIPDUKAI

Galime pagaminti ir užklijuoti plataus spektro lipdukus: nuo mažų lipdukų ant pakuočių iki didelio formato foto lipdukų ant vitrinų ar pastatų.

Ploteriuoti lipdukai

Lipdukai, ploteriuojami iš vienspalvės ar spausdintos plėvelės, gali būti naudojami kaip vitražas ar reklama ant langų.

Spausdinti lipdukai

Spausdiname ant lipnios plėvelės, kurią galima vėliau išploteriuoti ir naudoti kaip etiketes ant pakuočių, reklaminius lipdukus ant automobilių ar kitų vietų.

Grindų lipdukai

Gaminame lipdukus, klijuojamus ant grindų, kaip nuorodą ar reklamą prekybos centruose. Jie atsparūs braižymui, todėl yra ilgalaikiai. Galime pagaminti lipdukus ir ant betoninės dangos, taip pat juos galima klijuoti ant asfalto ar trinkelių, jie išskirtiniai, tad atkreips praeivių dėmesį gatvėje ar šaligatviuose.

Stiklų plėvelės, apsaugančios nuo vagių

Stiklų plėvelės apsaugo Jūsų turtą nuo vagių! Plėvelė klijuojama ant stiklo ir sukuria nematomą barjerą, kurio vagys negali įveikti žaibiškai. Tad nematoma iš lauko pusės plėvelė skirta efektyviai apsaugoti nuo žaibiškos vagystės.
Būtina sąlyga norint užtikrinti efektyvumą – įrengti signalizaciją ir kartu su užklijuota plėvele naudoti specialius stiklo dūžio daviklius.

Dekoratyvinė plėvelė langams

Kiekvienas pastato šeimininkas ieško ekonomiškų ir patikimų būdų užtikrinti maksimalų komfortą patalpose. Jūsų interjerui siūlome dekoratyvines, matines interjero plėveles, plėveles nuo saulės ant stiklo pertvarų bei langų.

Plėvelių langams rūšys:
  • Apsauginė plėvelė
  • Veidrodinė plėvelė
  • Matinė plėvelė
  • Dekoratyvinė plėvelė