REKLAMA PREKYBOS VIETOSE

Siekiant atkreipti pirkėjų dėmesį siūlome POS stendus bei vitrinų apipavidalinimą. Originalus POS stendas ar išskirtinai atrodanti vitrina tai puikus būdas atkreipti pirkėjų dėmesį į Jūsų prekes ar paslaugas bei palengvinti jų pasirinkimą. Galime pagaminti įvairaus dydžio iš plataus spektro medžiagų stendus reklamos vietose ir papuošti vitrinas stebinančiomis bei akį traukiančiomis dekoracijomis.

Parodų stendai

Daugelis įmonių, dažnai dalyvaujančių parodose, pastebi, kad gerai atrodantis stendas traukia akį ir vilioja potencialius klientus parodose. Tada tampa lengviau pristatyti produkciją ar teikiamas paslaugas. Galime pagaminti lengvai surenkamus parodų, ekspozicijos stendus, kuriuos galėsite vežiotis į parodas.

POS Stendai – Stendai pardavimo vietose

Informacijos stendai – tai specializuota pardavimo skatinimo forma, naudojama parduotuvėse. Jų paskirtis – atkreipti pirkėjų dėmesį į tam tikrus produktus, tai gali būti specialūs pasiūlymai ar nauji produktai, šie stendai taip pat gali būti naudojami specialių renginių, pavyzdžiui, sezoninio išpardavimo, reklamai, prezentacijoms. POS stendai gali turėti lentynas, ekspozicines pakuotes – pakuočių imitacijas.

Vitrinų apipavidalinimas

Daugelis pasaulinio lygio parduotuvių pastebėjo vitrinų naudą. Vitrinose eksponuojamos ne tik pačios prekės, vitrinos taip pat traukia pirkėjų dėmesį savo įstabiomis dekoracijomis. Mes galime Jums padėti pagaminti bei sumontuoti dekoracijas Jūsų parduotuvės vitrinose.