LAUKO REKLAMOS GAMYBA

Išorinė reklama tai puikus būdas reklamuoti Jūsų įmonę, pažymėti įmonės buveinę, palengvinti jos suradimą, reklamuoti produkciją.

Gaminame šviesdėžes, tūrines šviečiančias raides, iškabas, informacines lenteles, įvairaus dydžio informacinius / reklaminius stendus, informacines rodykles, reklaminius tentus, pilonus. Reklamai apšviesti siūlome šviesos diodus LED, kurie sunaudoja iki 10 kartų mažiau elektros energijos, lyginant su dienos šviesos lempomis. Taip pat ruošiame ir deriname reklaminių iškabų projektus su savivaldybe.

Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai paprastai gaminami iš aliuminio kompozicinės plokštės ir apklijuojami lipdukais arba frezuotomis detalėmis iš plastiko, organinio stiklo ar polistireno. Šis sprendimas puikiai tinka, jei reikia optimalios kainos ir estetiško pateikimo.

Šviesdėžės

Puikus sprendimas įmonėms, kurios ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Šviesdėžės gali būti gaminamos iš specialių aliuminio profilių su drobe ir naudojamos interjere, kur dažnai reikia keisti kolekcijų plakatus. Šviesdėžės taip pat gaminamos iš kiaurapjūvės aliuminio kompozicinės plokštės su organinio stiklo inkrustacijomis. Taip iškabai galima suteikti daugiau prabangos. Didelio formato šviesdėžes (pavyzdžiui, 8 x 2 m) patariame gaminti iš aliuminio su tentiniu priekiu. Tai garantuos geriausią kainos ir kokybės santykį.

Tūrinės raidės

Jei ieškote išskirtinumo, Jums puikiai tiks tūrinės raidės. Šio tipo iškabas paprastai gaminame iš aliuminio, organinio stiklo ir su LED modulių pašvietimu. Kitaip nei raidės iš plastiko, aliuminio raidės yra ilgaamžės ir tvirtos. Jos nėra taip stipriai veikiamos šalčio, karščio bei saulės, be to, jos kainuoja tiek pat, kiek ir iškabos iš plastiko.

Tūrines raides galime pagaminti ir iš polistireno. Ši reklama tinka tada, kada reikia minimalios kainos ir nereikia, jog iškaba šviestų.

Pilonai

Pilonus dažniausiai naudoja degalinės arba įmonės, kurios yra atitolusios nuo pagrindinio kelio ir nori atkreipti dėmesį į save. Taip pat šią išorinę reklamą naudoja didelės įmonės, kurios nori sukurti patikimos įmonės įvaizdį. Pilonai gali būti šviečiantys ir nešviečiantys bei kombinuoti su tūrinėmis raidėmis ar švieslentėmis.

Reklaminiai tentai

Reklaminiai tentai naudojami ant prekybos centrų fasadų arba reklaminiuose stenduose prie kelių ar greitkelių. Tai viena ekonomiškiausių reklamos priemonių, naudojamų reklamuoti akcijoms ar norint pozicionuoti naujus produktus.